LQM32PN1R0MG0L
MURATA

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st71780683
Date Code:20
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQM32 |
| Type | Multilayer |
| Current Rating (Amps) | 1.8A |
| Inductance | 1 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 40MHz |
| DC Resistance (DCR) | 60mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1210(3225メートル法) |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 1,995
MOQ:150
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 150 - 1,499 | $0.617 |
| 1,500 - 7,499 | $0.598 |
| 7,500 - 14,999 | $0.591 |
| 15,000 - 74,999 | $0.585 |
| 75,000 - 149,999 | $0.584 |
| 150,000 - 299,999 | $0.581 |
| 300,000 - | $0.58 |
| - | - |




