GCM2195C1H103JA16D
MURATA

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st71779950
Date Code:18
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GCM |
| Capacitance | 10000 pF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.037" (0.95mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 3,210
MOQ:334
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 334 - 3,339 | $0.278 |
| 3,340 - 16,699 | $0.272 |
| 16,700 - 33,399 | $0.267 |
| 33,400 - 166,999 | $0.263 |
| 167,000 - 333,999 | $0.262 |
| 334,000 - 667,999 | $0.262 |
| 668,000 - | $0.261 |
| - | - |




