- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Accessories - Caps >
- B32-1300(OMRON)
B32-1300
文档
产品属性
| Color | Beige, Grey |
| Height | 12 mm |
| Illumination Type | Non-Illuminated |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | External |
| Radiation Hardening | No |
| Shape | Square |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 192
MOQ:50
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 50 - 99 | $0.295 |
| 100 - 149 | $0.193 |
| 150 - | $0.158 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





