UVR2A220MED
NICHICON
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-3
Management ID:st71744110
文档
产品属性
| Capacitance | 22 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 6.3 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Dissipation Factor | 0.08 % |
| Height | 11 mm |
| Height - Seated (Max) | 10.9982 mm |
| Lead/Base Style | Straight |
| Lead Diameter | 500 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 2.4892 mm |
| Leakage Current | 66 µA |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | PCB , Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Ripple Current | 130 mA |
| Schedule B | 8532220020, 8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020 |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 100 V |
| Voltage Rating | 100 V |
| Voltage Rating (DC) | 100 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 127
MOQ:27
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 27 - 269 | $0.38 |
| 270 - 1,349 | $0.285 |
| 1,350 - 2,699 | $0.229 |
| 2,700 - 13,499 | $0.193 |
| 13,500 - 26,999 | $0.191 |
| 27,000 - 53,999 | $0.184 |
| 54,000 - 107,999 | $0.178 |
| 108,000 - | $0.177 |





