UVR1V222MHD
NICHICON
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-3
Management ID:st71744109
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 2.2 mF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 16 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Dissipation Factor | 0.14 % |
| Height | 25 mm |
| Height - Seated (Max) | 27.0002 mm |
| Lead Diameter | 800 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 7.493 mm |
| Leakage Current | 2.31 mA |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | PCB , Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| Ripple Current | 1.8 A |
| Schedule B | 8532220020, 8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020 |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 35 V |
| Voltage Rating | 35 V |
| Voltage Rating (DC) | 35 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 7
MOQ:7
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 7 - 69 | $1.527 |
| 70 - 349 | $1.287 |
| 350 - 699 | $0.839 |
| 700 - 3,499 | $0.807 |
| 3,500 - 6,999 | $0.783 |
| 7,000 - 13,999 | $0.746 |
| 14,000 - 27,999 | $0.743 |
| 28,000 - | $0.738 |




