LM63CIMA/NOPB
Texas Instruments
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-3
Management ID:st71743885
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | SOIC |
| Height | 1.75 mm |
| Interface | SMBus |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 1 month ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | OBSOLETE (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Max Supply Voltage (DC) | 3.6 V |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Min Supply Voltage (DC) | 3 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Bits | 11 |
| Number of Pins | 8 |
| Operating Supply Current | 1.3 mA |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Output Current | 30 nA |
| Output Type | Digital |
| Packaging | Bulk |
| Quiescent Current | 1.3 mA |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resolution | 1.25 B |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Thickness | 1.58 mm |
| Width | 3.91 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 80
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $10.304 |
| 10 - 49 | $5.828 |
| 50 - 99 | $5.269 |
| 100 - 499 | $4.896 |
| 500 - 999 | $4.821 |
| 1,000 - 1,999 | $4.765 |
| 2,000 - 3,999 | $4.737 |
| 4,000 - | $4.728 |




