- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- CCF1N7TTE(KOA)
产品属性
| Body Material | Ceramic |
| Current Rating | 7 A |
| Depth | 2.5 mm |
| Height | 2.7 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Resistance | 10.5 mΩ |
| Termination | SMD/SMT |
| Voltage Rating | 125 V |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 60 V |
| Width | 2.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 400
MOQ:5
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5 - 49 | $2.046 |
| 50 - 249 | $1.487 |
| 250 - 499 | $1.114 |
| 500 - 2,499 | $1.039 |
| 2,500 - 4,999 | $0.983 |
| 5,000 - 9,999 | $0.95 |
| 10,000 - 19,999 | $0.946 |
| 20,000 - | $0.938 |




