TSOP36138TT
VISHAY
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st71743262
Date Code:21+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | SMD/SMT |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 1.2 mA |
| Number of Pins | 4 |
| Operating Supply Current | 350 µA |
| Operating Supply Voltage | 5.5 V |
| Output Current | 10 mA |
| Packaging | Cut Tape |
| Radiation Hardening | No |
| Sensing Distance | 45 m |
| Viewing Angle | 45 ° |
| Wavelength | 950 nm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,190
MOQ:500
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $2.497 |
| 5,000 - | $2.487 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




