TNY267PN
POWER INTEGRATIONS
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st71743109
Date Code:19+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 AC/DC converter -offline switchers |
| Manufacturer | POWER INTEGRATIONS |
| Series | TinySwitchR-II |
| Voltage - Breakdown | 700 V |
| Output Isolation | Isolated |
| Frequency - Switching | 132 kHz |
| Power (Watts) | 19 W |
| Duty Cycle | 65% |
| Topology | Flyback |
| Fault Protection | Current Limit/Open Loop/Overtemperature/Short Circuit |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Control Features | EN |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +150°C(TJ) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | 8-PDIP-B |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 411
MOQ:411
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 411 - 4,109 | $1.257 |
| 4,110 - 20,549 | $1.255 |
| 20,550 - 41,099 | $1.249 |
| 41,100 - 205,499 | $1.245 |
| 205,500 - | $1.244 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




