TLC555IP
Texas Instruments
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st71743053
Date Code:15+
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Programmable timers/Oscillators |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Type | 555 Type/Timer/Oscillator (Single) |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 15 V |
| Current - Supply | 360μ A |
| Frequency | 2.1 MHz |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | 8-DIP(0.300"/7.62mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 998
MOQ:998
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 998 - | $46.467 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





