PKB24SPCH3601-B0
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st71742615
Date Code:21+
文档
产品属性
| Capacitance | 0 F |
| Current | 16 mA |
| Frequency | 3.6 kHz |
| Height | 10 mm |
| Lifecycle Status | EOL (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Frequency | 4.1 kHz |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Supply Current | 16 mA |
| Max Supply Voltage | 15 V |
| Max Supply Voltage (DC) | 15 V |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Min Supply Voltage (DC) | 3 V |
| Mount | Flush , PCB , Through Hole |
| Nominal Supply Current | 16 mA |
| Nominal Supply Voltage (DC) | 12 V |
| Operating Supply Current | 16 mA |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8531800040, 8531800040|8531800040, 8531800040|8531800040|8531800040, 8531800040|8531800040|8531800040|8531800040 |
| Self Resonant Frequency | 3.6 kHz |
| Termination | PC Pins |
| Voltage Rating | 12 V |
| Voltage Rating (DC) | 15 V |
| Washable | No |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 650
MOQ:500
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $2.807 |
| 5,000 - | $2.797 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





