PCF1D220MCL4GB
NICHICON
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st71742591
Date Code:24+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 22 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 6.3 mm |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 mΩ |
| Height | 5.5 mm |
| Height - Seated (Max) | 5.5118 mm |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| Ripple Current | 1.7 A |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 20 V |
| Voltage Rating (DC) | 20 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 630
MOQ:630
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 630 - 6,299 | $2.796 |
| 6,300 - | $2.788 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




