LT1807CMS8#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st71741678
Date Code:22+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Series | LTR |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Voltage - Input Offset | 100 μV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 12.6 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.5 V |
| Current - Input Bias | 1 μA |
| Current - Output / Channel | 85 mA |
| Current - Supply | 9 mA(x2Channel) |
| Gain Bandwidth Product | 325 MHz |
| Number of Circuits | 2 |
| Slew Rate | 140 V/μs |
| Operating Temperature Range | 0°C ~ +70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-MSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 21,508
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $32.772 |
| 1,000 - | $32.722 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




