- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 02153.15MXP(LITTELFUSE)
产品属性
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 3.15 A |
| Diameter | 5 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 4 W |
| Resistance | 28.25 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,895
MOQ:1,895
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,895 - 18,949 | $0.118 |
| 18,950 - 94,749 | $0.116 |
| 94,750 - 189,499 | $0.115 |
| 189,500 - 947,499 | $0.115 |
| 947,500 - 1,894,999 | $0.115 |
| 1,895,000 - | $0.115 |
| - | - |
| - | - |





