SLF7045T-4R7M2R0-PF
TDK
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st71740301
Date Code:2023
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | SLF |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 2.1A |
| Current - Saturation (Isat) | 2A |
| Inductance | 4.7 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| DC Resistance (DCR) | 36mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.276"L x 0.276"W(7.00mm x 7.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.189" (4.80mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 530
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 49 | $0.719 |
| 50 - 99 | $0.591 |
| 100 - 299 | $0.524 |
| 300 - 499 | $0.479 |
| 500 - 999 | $0.47 |
| 1,000 - 3,999 | $0.463 |
| 4,000 - 9,999 | $0.458 |
| 10,000 - | $0.457 |




