- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 02183.15MXP(LITTELFUSE)
产品属性
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 3.15 A |
| Diameter | 5 mm |
| Fuse Current | 3.15 A |
| Height | 5.3 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 1.6 W |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 17.3 mΩ |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,856
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 49 | $1.233 |
| 50 - 99 | $0.917 |
| 100 - 299 | $0.85 |
| 300 - 499 | $0.805 |
| 500 - 999 | $0.796 |
| 1,000 - 1,999 | $0.79 |
| 2,000 - 3,999 | $0.786 |
| 4,000 - | $0.785 |




