- Top >
- 电源 >
- 板载电源 >
- DC DC Converters >
- BLA12-12S12(BELLNIX)
BLA12-12S12
BELLNIX
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st71740276
Date Code:N/A
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Category | 板载电源 DC DC Converters |
| Manufacturer | BELLNIX |
| Series | BLA12 (1.5W) |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 18V |
| Voltage - Input (Min) | 9V |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Current - Output (Max) | 125mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 81% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Features | Adjustable Output, Remote On/Off |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.80"L x 0.55"W x 0.38"H(20.3mm x 14.0mm x 9.7mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 342
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 2 | $36.308 |
| 3 - 3 | $31.848 |
| 4 - 4 | $31.29 |
| 5 - 8 | $30.955 |
| 9 - 9 | $30.361 |
| 10 - 19 | $30.286 |
| 20 - 29 | $29.952 |
| 30 - | $29.84 |




