- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 0443003.DR(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | cULus |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Current Rating | 3 A |
| Depth | 3.12 mm |
| Fuse Current | 3 A |
| Height | 3.1242 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 28 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Width | 3.1242 mm |
| Working Voltage | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 457
MOQ:47
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 47 - 469 | $1.974 |
| 470 - 2,349 | $1.967 |
| 2,350 - 4,699 | $1.911 |
| 4,700 - 23,499 | $1.883 |
| 23,500 - 46,999 | $1.874 |
| 47,000 - 93,999 | $1.867 |
| 94,000 - 187,999 | $1.858 |
| 188,000 - | $1.855 |





