TLE4966V1KHTSA1
INFINEON
RoHS状态:RoHS
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-1
Management ID:st71533463
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | TSOP |
| Halogen Free | Not Halogen Free |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | NRND (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Max Supply Current | 7.3 mA |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Output Current | 10 mA |
| Package Quantity | 3000 |
| Packaging | Tape & Reel |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 21,000
MOQ:3,000
SPQ:3,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 29,999 | $0.773 |
| 30,000 - 149,999 | $0.772 |
| 150,000 - | $0.771 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




