产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Latches |
| Manufacturer | ON SEMICONDUCTOR |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | D-Type Transparent Latch |
| Voltage - Supply | 2 V ~ 6 V |
| Current - Output High, Low | 7.8 mA/7.8 mA |
| Delay Time - Propagation | 21ns |
| Circuit | 8:08 |
| Independent Circuits | 1 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ +125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 20-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 69,000
MOQ:1,000
SPQ:1,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $0.768 |
| 10,000 - 49,999 | $0.764 |
| 50,000 - | $0.763 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




