产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Latches |
| Manufacturer | ON SEMICONDUCTOR |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | S-R Latch |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 18 V |
| Current - Output High, Low | 8.8 mA/8.8 mA |
| Delay Time - Propagation | 60ns |
| Circuit | 1:01 |
| Independent Circuits | 4 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ +125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 3,792
MOQ:432
SPQ:48
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 432 - 4,319 | $0.523 |
| 4,320 - 21,599 | $0.52 |
| 21,600 - 43,199 | $0.515 |
| 43,200 - 215,999 | $0.511 |
| 216,000 - 431,999 | $0.51 |
| 432,000 - | $0.51 |
| - | - |
| - | - |




