LT3090IMSE#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st68140345
Date Code:22+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | MSOP |
| Dropout Voltage | 300 mV |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 3 years ago) |
| Max Input Voltage | -1.5 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Voltage | 0 V |
| Min Input Voltage | -36 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | -32 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 12 |
| Number of Regulators | 1 |
| Output Current | 600 mA |
| Output Type | Adjustable |
| Output Voltage | -32 V |
| Output Voltage Accuracy | 1 % |
| Polarity | Negative |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 880
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $13.771 |
| 1,000 - 4,999 | $13.743 |
| 5,000 - | $13.72 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




