- Top >
- 被动元件 >
- 过滤器 >
- Cable Ferrites >
- ZCAT3035-1330(TDK)
ZCAT3035-1330
文档
产品属性
| Case/Package | 100 |
| Color | Grey |
| Diameter | 30 mm |
| Frequency | 10 MHz |
| Housing Material | Plastic |
| Impedance | 80 Ω |
| Inside Diameter | 13.1 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Frequency | 500 MHz |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Chassis Mount |
| Outside Diameter | 30 mm |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8504900080, 8504900080|8504900080|8504900080|8504900080|8504900080 |
| Shape | Round |
| Test Frequency | 50 MHz |
| Wire/Cable Diameter | 13 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,344
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $5.727 |
| 5 - 9 | $4.621 |
| 10 - 29 | $4.02 |
| 30 - 49 | $3.619 |
| 50 - 59 | $3.539 |
| 60 - 99 | $3.519 |
| 100 - 199 | $3.479 |
| 200 - | $3.449 |





