OPA209AID
Texas Instruments
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st68123485
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Voltage - Input Offset | 35 μV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4.5 V |
| Current - Input Bias | 1 nA |
| Current - Output / Channel | 65 mA |
| Current - Supply | 2.2 mA |
| Gain Bandwidth Product | 18 MHz |
| Number of Circuits | 1 |
| Slew Rate | 6.4 V/μs |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +125°C |
| Applications | Catalogue |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 9
MOQ:9
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 9 - | $8.161 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





