DG211BDY
SILICONIX
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st68123119
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Analog switches/Multiplexers/Demultiplexers |
| Manufacturer | SILICONIX |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 4.5V ~ 25V |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | ±4.5V ~ 22V |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 500pA |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 5pF/5pF |
| On-State Resistance (Max) | 85Ohms |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 300ns/200ns |
| Switch Circuit | SPST-NC |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 1:01 |
| Number of Circuits | 4 |
| Crosstalk | -95dB @ 100kHz |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 2Ohms |
| Charge Injection | 1pC |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C(TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 75
MOQ:72
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 72 - | $1.028 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




