LQM21PN1R0MC0D
MURATA

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st68122393
Date Code:12
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQM21 |
| Type | Multilayer |
| Current Rating (Amps) | 800mA |
| Inductance | 1 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 90MHz |
| DC Resistance (DCR) | 238mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0805(2012メートル法) |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 4,000
MOQ:334
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 334 - 3,339 | $0.278 |
| 3,340 - 16,699 | $0.272 |
| 16,700 - 33,399 | $0.267 |
| 33,400 - 166,999 | $0.263 |
| 167,000 - 333,999 | $0.262 |
| 334,000 - 667,999 | $0.262 |
| 668,000 - | $0.261 |
| - | - |





