ECASD40G227M009K00
MURATA

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st68122390
Date Code:22
文档
产品属性
| Capacitance | 220 µF |
| Case/Package | 2917 |
| Dissipation Factor | 6 % |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 9 mΩ |
| Height | 2 mm |
| Leakage Current | 88 µA |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Lifecycle Status | EOL (Last Updated: 5 months ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Cut Tape |
| Ripple Current | 3 A |
| Thickness | 1.9 mm |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 4 V |
| Voltage Rating (DC) | 4 V |
| Width | 4.3 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,500
MOQ:28
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 28 - 279 | $3.389 |
| 280 - 1,399 | $3.375 |
| 1,400 - 2,799 | $3.301 |
| 2,800 - 13,999 | $3.244 |
| 14,000 - 27,999 | $3.216 |
| 28,000 - 55,999 | $3.208 |
| 56,000 - 111,999 | $3.20 |
| 112,000 - | $3.192 |





