R1WV3216RSD-7SI#B0
RENESAS
RoHS状态:PBF
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st68036991
Date Code:22+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Access Time | 70 ns |
| Address Bus Width | 21 b |
| Case/Package | TSOP |
| Density | 32 Mb |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 55 mA |
| Number of Pins | 52 |
| Number of Ports | 1 |
| Operating Supply Voltage | 3 V |
| Radiation Hardening | No |
| Sync/Async | Asynchronous |
| Word Size | 16 b |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 159
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - | $162.955 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




