LTM4608AIV#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st68030034
Date Code:21+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | LGA |
| Efficiency | 98 % |
| Height | 2.794 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Input Voltage | 5.5 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Current | 8 A |
| Max Output Voltage | 5 V |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Input Voltage | 2.7 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 600 mV |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 68 |
| Operating Supply Current | 400 µA |
| Output Current | 8 A |
| Output Type | Adjustable |
| Output Voltage | 5 V |
| Packaging | Cut Tape |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Topology | Buck |
| Voltage - Output 1 | 5 V |
| Width | 8.89 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 28
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $43.475 |
| 10 - 49 | $40.919 |
| 50 - 99 | $40.067 |
| 100 - 499 | $39.641 |
| 500 - 999 | $39.386 |
| 1,000 - 1,999 | $38.875 |
| 2,000 - 3,999 | $38.534 |
| 4,000 - | $38.465 |




