RW-200-1/8-0-SP
TE CONNECTIVITY
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-2
Management ID:st68029598
Date Code:N/A
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | 200 |
| Color | Black |
| ELV | Compliant |
| Inside Diameter | 3.2 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Max Operating Temperature | 200 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Wall |
| Schedule B | 3917290090, 3926909988, 3926909988|3926909988|3926909988|3926909988|3926909988 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 291
MOQ:291
SPQ:300
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 291 - | $65.70 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




