ATUM-8/2-0-STK
TE CONNECTIVITY
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-2
Management ID:st68029302
Date Code:N/A
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Body Material | Polyolefin |
| Case/Package | 315 |
| Color | Black |
| ELV | Compliant |
| Inside Diameter | 8 mm |
| Lead Free | Not Applicable |
| Material | Polyolefin |
| Max Operating Temperature | 110 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Wall |
| REACH SVHC | Unknown |
| Schedule B | 3917290090, 3917290090|3917290090|3917290090|3917290090|3917290090 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 500
MOQ:26
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 26 - 259 | $5.944 |
| 260 - 1,299 | $5.916 |
| 1,300 - 2,599 | $5.841 |
| 2,600 - 12,999 | $5.785 |
| 13,000 - 25,999 | $5.757 |
| 26,000 - 51,999 | $5.751 |
| 52,000 - 103,999 | $5.74 |
| 104,000 - | $5.733 |




