R5F104AAASP#30
RENESAS
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st68027126
Date Code:2021+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | LSSOP |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | RL78 |
| Data Bus Width | 16 b |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 3A991 |
| Part Family | RL78 |
| Flash Memory Size | 4 kB, 16 kB |
| Frequency | 32 MHz |
| Height | 1.4 mm |
| Lifecycle Status | EOL (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | LAST TIME BUY (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Max Frequency | 32 MHz |
| Max Input Voltage | 5.5 V |
| Min Input Voltage | 1.6 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 30 |
| Part Group | RL78/G14 |
| Pitch | 650 µm |
| RAM Size | 2.5 kB |
| Part Series | RL78/G1x |
| Width | 6.1 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2,203
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $3.782 |
| 5 - 9 | $3.446 |
| 10 - 29 | $2.852 |
| 30 - 49 | $2.456 |
| 50 - 99 | $2.377 |
| 100 - 199 | $2.317 |
| 200 - 299 | $2.288 |
| 300 - | $2.278 |




