R5F100LEGFB#10
RENESAS
RoHS状态:RoHS2
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-3
Management ID:st68025394
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | LFQFP |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | RL78 |
| Data Bus Width | 16 b |
| Part Family | RL78 |
| Flash Memory Size | 64 kB |
| Height | 1.7 mm |
| Interface | I2C, SPI, UART |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 3 weeks ago) |
| Max Input Voltage | 5.5 V |
| Min Input Voltage | 2.4 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 64 |
| Part Group | RL78/G13 |
| Pitch | 500 µm |
| RAM Size | 4 kB |
| Part Series | RL78/G1x |
| Width | 10 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 245,760
MOQ:1,280
SPQ:1,280
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,280 - 12,799 | $1.353 |
| 12,800 - | $1.349 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




