LQP15MN6N8B02D
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st68021281
Date Code:16+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQP15 |
| Type | Thick Film |
| Current Rating (Amps) | 130mA |
| Inductance | 6.8 nH |
| Inductance Frequency - Test | 500MHz |
| Frequency - Self Resonant | 6GHz |
| Q @ Freq | 13 @ 500MHz |
| DC Resistance (DCR) | 900mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±0.1nH |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0402(1005メートル法) |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.020"W(1.00mm x 0.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.018" (0.45mm) |
| Material - Core | 非磁性 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 6,000
MOQ:6,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 6,000 - 59,999 | $0.042 |
| 60,000 - 299,999 | $0.041 |
| 300,000 - 599,999 | $0.041 |
| 600,000 - 2,999,999 | $0.041 |
| 3,000,000 - 5,999,999 | $0.041 |
| 6,000,000 - | $0.041 |
| - | - |
| - | - |




