HF70ACC635050-T
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 过滤器 Ferrite beads/Chips |
| Manufacturer | TDK |
| Series | ACC |
| Impedance per frequency | 500 Ohms@100MHz |
| Rated current | 3 A |
| DC resistance (DCR) | 40 mOhms(Max) |
| Filter Type | Differential Mode - Single |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 5.04 mm(0.198inch) |
| Size / Dimension | 0.252inch(L)x0.197inch(W)(6.40mmx5.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 167
MOQ:110
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 110 - | $0.672 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




