RK73B2ATTD222J
KOA

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st68016873
Date Code:2019
文档
产品属性
| Case/Package | 0805 |
| Case Code (Imperial) | 0805 |
| Case Code (Metric) | 2012 |
| Composition | Thick Film |
| Depth | 1.25 mm |
| Height | 500 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Power Rating | 125 mW |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 2.2 kΩ |
| Schedule B | 8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045 |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 150 V |
| Voltage Rating (DC) | 150 V |
| Width | 1.25 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 13,162
MOQ:13,162
SPQ:5,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 13,162 - 131,619 | $0.005 |
| 131,620 - 658,099 | $0.005 |
| 658,100 - 1,316,199 | $0.005 |
| 1,316,200 - 6,580,999 | $0.004 |
| 6,581,000 - 13,161,999 | $0.004 |
| 13,162,000 - | $0.004 |
| - | - |
| - | - |





