RK73B1ETTP272J
KOA

RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st68016851
Date Code:N/A
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | 0402 |
| Case Code (Imperial) | 0402 |
| Case Code (Metric) | 1005 |
| Composition | Thick Film |
| Depth | 500 µm |
| Height | 350 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Power Rating | 63 mW |
| Resistance | 2.7 kΩ |
| Schedule B | 8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|85 |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Width | 500 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 9,826
MOQ:9,826
SPQ:9,826
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 9,826 - 98,259 | $0.006 |
| 98,260 - 491,299 | $0.006 |
| 491,300 - 982,599 | $0.006 |
| 982,600 - 4,912,999 | $0.006 |
| 4,913,000 - 9,825,999 | $0.006 |
| 9,826,000 - | $0.006 |
| - | - |
| - | - |




