NFZ32BW9R8HN11L
MURATA

RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st68016833
Date Code:N/A
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 过滤器 Ferrite beads/Chips |
| Manufacturer | MURATA |
| Number of Circuits | 1 |
| Rated current | 2.1 A |
| DC resistance (DCR) | 63.6 mOhms |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | 3225 |
| Height (Max) | 1.55 mm(0.061inch) |
| Size / Dimension | 3.2x2.5mm |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 10,520
MOQ:500
SPQ:500
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $0.178 |
| 5,000 - 24,999 | $0.172 |
| 25,000 - 49,999 | $0.168 |
| 50,000 - 249,999 | $0.167 |
| 250,000 - 499,999 | $0.167 |
| 500,000 - | $0.167 |
| - | - |
| - | - |




