GRM31CR71H475KA12L
MURATA

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st68016822
Date Code:N/A
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 4.7 μF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.063"W(3.20mm x 1.60mm) |
| Thickness (Max) | 0.071" (1.80mm) |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 8,127
MOQ:2,000
SPQ:2,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - 19,999 | $0.061 |
| 20,000 - 99,999 | $0.059 |
| 100,000 - 199,999 | $0.059 |
| 200,000 - 999,999 | $0.058 |
| 1,000,000 - 1,999,999 | $0.058 |
| 2,000,000 - 3,999,999 | $0.058 |
| 4,000,000 - | $0.058 |
| - | - |





