GRM21BR71H224KA01L
MURATA

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st68016815
Date Code:N/A
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 0.22 μF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.053" (1.35mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 1,397
MOQ:1,397
SPQ:1,397
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,397 - 13,969 | $0.045 |
| 13,970 - 69,849 | $0.042 |
| 69,850 - 139,699 | $0.041 |
| 139,700 - 698,499 | $0.041 |
| 698,500 - 1,396,999 | $0.041 |
| 1,397,000 - 2,793,999 | $0.041 |
| 2,794,000 - | $0.041 |
| - | - |




