GRM185C80J475ME11D
MURATA

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st68016794
Date Code:N/A
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 4.7 μF |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X6S |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Thickness (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 7,825
MOQ:4,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4,000 - 39,999 | $0.043 |
| 40,000 - 199,999 | $0.043 |
| 200,000 - 399,999 | $0.043 |
| 400,000 - 1,999,999 | $0.042 |
| 2,000,000 - 3,999,999 | $0.042 |
| 4,000,000 - | $0.042 |
| - | - |
| - | - |




