GRM155R71H683KE14D
MURATA

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st68016793
Date Code:N/A
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 0.068 μF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.020"W(1.00mm x 0.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 19,544
MOQ:10,000
SPQ:1,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10,000 - 99,999 | $0.006 |
| 100,000 - 499,999 | $0.006 |
| 500,000 - 999,999 | $0.006 |
| 1,000,000 - 4,999,999 | $0.006 |
| 5,000,000 - 9,999,999 | $0.006 |
| 10,000,000 - | $0.006 |
| - | - |
| - | - |




