DFEG12060D-470M=P3
MURATA

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st68016772
Date Code:2021
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | DFEG12060D |
| Type | Wirewound |
| Current - Saturation (Isat) | 3A |
| Inductance | 47 µH |
| DC Resistance (DCR) | 79 mOhms |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Automotive | Yes |
| Size / Dimension | 13.0x12.6mm |
| Height - Seated (Max) | 0.236" (6.00mm) |
| Material - Core | Metal Alloy |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 495
MOQ:200
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 200 - 1,999 | $0.898 |
| 2,000 - 9,999 | $0.888 |
| 10,000 - 19,999 | $0.881 |
| 20,000 - 99,999 | $0.875 |
| 100,000 - 199,999 | $0.872 |
| 200,000 - 399,999 | $0.871 |
| 400,000 - | $0.87 |
| - | - |




