- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- CCF1N1.25TTE(KOA)
产品属性
| Current Rating | 1.25 A |
| Depth | 2.5 mm |
| Height | 2.7 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 75.9 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 60 V |
| Width | 2.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 478
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 19 | $0.787 |
| 20 - 49 | $0.705 |
| 50 - 99 | $0.507 |
| 100 - 299 | $0.441 |
| 300 - 499 | $0.397 |
| 500 - 999 | $0.388 |
| 1,000 - 3,999 | $0.382 |
| 4,000 - | $0.377 |




