LT3757EDD#TRPBF
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
原产国:TH
Management ID:st68010323
Date Code:2020
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | DFN |
| Height | 800 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Frequency | 1 MHz |
| Max Junction Temperature (Tj) | 125 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Supply Voltage | 40 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.9 V |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 1.6 mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 10 |
| Output Voltage | 350 V |
| Packaging | Tape and Reel |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Topology | Boost, Flyback |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 259
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $8.244 |
| 5 - 9 | $5.244 |
| 10 - 29 | $4.585 |
| 30 - 49 | $4.146 |
| 50 - 59 | $4.058 |
| 60 - 99 | $4.036 |
| 100 - 199 | $3.992 |
| 200 - | $3.959 |




