TXS0102YZPR
Texas Instruments
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67951642
Date Code:21+
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Level translators |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Channel Type | Bidirectional |
| Translator Type | Voltage level |
| Output Type | Open drain/Push-pull |
| Voltage - VCCA | 1.65 V ~ 3.6 V |
| Voltage - VCCB | 2.3 V ~ 5.5 V |
| Input Signal | Voltage |
| Output Signal | Voltage |
| Channels per Circuit | 2 |
| Number of Circuits | 1 |
| Data Rate | 24Mbps |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C(TA) |
| Features | Automatic Direction Sensing |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-DSBGA |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 6,000
MOQ:3,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - | $13.667 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





