TWL1200IPFBRQ1
Texas Instruments
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67951624
Date Code:19+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Level translators |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | TWL |
| Channel Type | Bidirectional |
| Translator Type | Voltage level |
| Output Type | Open drain |
| Voltage - VCCA | 1.1 V ~ 3.6 V |
| Voltage - VCCB | 1.1 V ~ 3.6 V |
| Channels per Circuit | 4 |
| Number of Circuits | 1 |
| Data Rate | 60Mbps |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C(TA) |
| Features | Audio/Sim Card Interface/Uart |
| Applications | Standard |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 48-TQFP(7x7) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 3,981
MOQ:1,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - | $19.675 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




