TPS62802YKAR
Texas Instruments
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67951037
Date Code:25+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Power regulators -DC/DC switching regulators |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| 出力タイプ | 可変(固定) |
| 電圧 - 入力(最大) | 5.5 V |
| 電圧 - 入力(最小) | 1.8 V |
| 電圧 - 出力(最大) | 3.3 V |
| 電圧 - 出力(最小/固定) | 1.8V(1.8V) |
| 電流 - 出力 | 1.0A |
| 出力数 | 1 |
| 出力構成 | 正 |
| 周波数 - スイッチング | 4MHz |
| トポロジ | バック |
| 同期整流器 | あり |
| 商品概要 | IC REG BUCK ADJ/1.8V 1A 6DSBGA |
| 機能 | ステップダウン(バック) |
| 使用温度範囲 | -40°C~125°C(TJ) |
| 取り付けタイプ | 面実装 |
| デバイスパッケージ | 6-DSBGA(1.05x0.70) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 2,819
MOQ:1,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $1.745 |
| 10,000 - | $1.74 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




