TPS2814P
Texas Instruments
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67950587
Date Code:20+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Gate Drivers |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Gate Type | N-Channel MOSFET |
| Channel Type | Synchronous |
| Input Type | Inverting/Non-Inverting |
| Driven Configuration | Low Side |
| Voltage - Supply | 4V ~ 14V |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 1V/4V |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 2A/2A |
| Rise / Fall Time (Typ) | 14ns/15ns |
| Number of Drivers | 2 |
| Product Overview | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8DIP |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C(TA) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | 8-PDIP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 220
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $22.002 |
| 1,000 - 4,999 | $21.974 |
| 5,000 - | $21.952 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




