产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 DSP |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | C66x |
| Type | Fixed/floating point |
| Voltage - I/O | 1.0 V/1.5 V/1.8 V |
| Voltage - Core | 1.00 V |
| Interface | EBI/EMI/I2C/PCIe/SPI/TSIP/UART/10/100/1000 Ethernet |
| On-Chip RAM | 8.5MB |
| Clock Rate | 1.25GHz |
| Non-Volatile Memory | ROM(128kB) |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +100°C(TC) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 841-FCBGA(24x24) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 220
MOQ:50
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 50 - | $6,958.912 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




